);

Nie tylko zdrada – detektyw a sprawy o podział majątku

By filip 6 lat ago2 Comments
Home  /  detektyw24.pl  /  Nie tylko zdrada – detektyw a sprawy o podział majątku
Detektyw Lublin

Nie tylko zdrada – detektyw a sprawy o podział majątku

 

Rozwód wiąże się najczęściej z problemem podziału majątku wspólnego małżonków oraz ustaleniem praw do opieki nad dziećmi. Również i w tych przypadkach kluczowe znaczenie przy orzekaniu mają przedstawione dowody.

Detektyw Lublin

Detektyw Lublin

Prywatny detektyw pomoże je zebrać tak, by zostały przyjęte na sali sądowej. Mało kto zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie dowody mogą być dopuszczone w toku sprawy. Przede wszystkim sąd zakwestionuje te, które zostały pozyskane z naruszeniem prawa. A często tak się dzieje, gdy do ich zbierania zatrudni się detektywa bez licencji lub próbuje się je zdobyć samodzielnie.

Profesjonalna agencja detektywistyczna zatrudnia osoby, które mają skończone szkolenia detektywistyczne i posiadają licencję do wykonywania tego zawodu. Mogło by się wydawać, że to nieważne ustalenia formalne, ale w rzeczywistości mogą one wpływać na przebieg sprawy. Jak?

Detektyw z licencją ma prawo zbierać i przetwarzać dane osobowe bez zgody, co czyni śledząc osobę podejrzewaną o zdradę. Zebrane przez niego dowody są uważane za legalne. Mogą więc być dopuszczone przez sąd i będą miały wpływ na brzmienie wyroku. Nie tylko mają szansę przechylić szalę na korzyść pokrzywdzonego małżonka, ale również wpłynąć na decyzję sądu odnośnie przyznania praw do opieki nad dzieckiem, alimentów oraz podziału majątku.

Profesjonalny detektyw do spraw rozwodowych zbierze je w taki sposób by nie było wątpliwości co do przebiegu wydarzeń i ich wydźwięku. Wykonane przez śledczego zdjęcia, nagrania i notatki, a także zebrane dokumenty umieszczone w raporcie końcowym pomogą sędziemu zadecydować o tym, kto jest winny rozpadu małżeństwa i czyją winę należy orzec.

Rozwód z orzeczeniem o winie może pociągnąć ze sobą dalsze konsekwencje, w postaci podziału majątku i praw do opieki nad dziećmi. Również tutaj biuro detektywistyczne może pomóc dostarczając informacji o stanie posiadania osoby, która dopuściła się zdrady – szczególnie wtedy, gdy próbuje ona ukryć część majątku lub dochody.

Detektyw Tomasz P.

Categories:
  detektyw24.pl, spy24.pl
this post was shared 0 times
 200
About

 filip

  (12 articles)